בדרך כלל, כשאני מקיימת יחסי מין עם בן זוג לא קבוע, אני נוטלת ׳כדור של היום אחרי׳ ליתר בטחון. למרות שאני מקבלת מחזור, משהו הרגיש לי שונה בגוף, אז הלכתי להיבדק אצל רופא נשים. ככה גיליתי שאני כבר בהריון יחסית מתקדם! איך זה יכול להיות?

״הכדור של היום שאחרי״ לא מיועד לשימוש כאמצעי מניעה. כמו כן, היכולת של הכדור למנוע הריון לא ברורה. לעתים קרובות … Read more

התחתנו לפני כמה חודשים. אשתי כבר נכנסה להריון ואני מרגיש לא בשל, מרגיש שאנחנו עדיין לא מוכנים לצעד הזה. איך אני יכול לשכנע אותה שזה לא מתאים לי עכשיו. אני מעדיף שהיא תעשה הפלה

קודם כל, ברכות לנישואים 🙂 אנחנו נשמח להכיר אתכם, ולבדוק יחד אתכם דרכים בהן ניתן לגשר בין הפערים בנישואים שלכם.

למרות שאני נוטלת גלולות באופן קבוע, בן הזוג שלי בדרך כלל שם קונדום, כאמצעי הגנה נוסף. אתמול, הוא לא השתמש בקונדום ולפי האפליקציה שאני משתמשת בו למעקב אחר ביועץ – זה היום הכי מסוכן בחודש! אני שוקלת ליטול פוסטינור בנוסף לגלולות, ליתר ביטחון. זה רעיון טוב?

קודם כל, רצוי להתייעץ עם הרופא שלך ולקבל ממנו מידע על הגלולות שהוא רשם לך ועל מידת האפקטיביות שלהן. אם … Read more

אני לא בטוחה מי הקהל יעד שלכם, אני לא נערה. אני בתחילת שנות ה 30 ונכנסתי להריון לא צפוי. חשבתי לזרום עם זה, למרות שאין לי בן זוג קבוע. בחודש השני, עברתי הפלה טבעית ומאז קרה לי משהו, אני לא מרגישה אותו דבר. האם תוכלו לעזור לי?

תודה שפנית אלינו ושיתפת בסיפור האישי שלך. הקהל שלנו הוא רחב – נשים בהריון לא מתוכנן בכל גיל ונשים שעברו … Read more

יש לך שאלה?

אנו מבטיחים דיסקרטיות מוחלטת
במידה ותרצי לקבל מענה אישי ודיסקרטי השאירי פרטים בטופס: